Zapowiedź 7. kolejki

• autor: Redaktor Nowak, 2014-09-13 10:38

Czy Wichry wyłowią 3 punkty z Sanem ?

Więcej w rozwinięciu...

Już jutro czeka nas kolejna porcja piłkarskich emocji, związanych z występami naszych Wichrów. W szóstej już serii spotkań nasza drużyna, podejmie na terenie rywala, ekipę Sanu Wrzawy. Rywal nam dobrze znany, choć oprócz poprzedniego sezonu, ostatnie piłkarskie potyczki należy datować na sezon już odległy czasowo, czyli sezon 2005/2006. Przeciwnik niewygodny, obecnie, jak i za starych B-klasowych czasów. Największą zagwostką dla trenera Artura Chyły może być znalezienie sposobu na zatrzymanie najlepszego strzelca Sanu, czyli Michała Fietko, który w poprzedniej kampanii zdobył 21 goli, a w obecnej już 5 razy znalazł metodę na pokonanie bramkarzy rywali.

W poprzednim sezonie w rundzie jesiennej przegraliśmy z Sanem 1:3. Gola zdobył w 85. minucie Mateusz Kusiński, natomiast w rundzie wiosennej padł wynik 0:0.

Jak będzie tym razem ?

Zapraszam wszystkich kibiców na godzinę 16, aby na stadionie we Wrzawach poznać odpowiedź na to pytanie.

Zbiórka zawodników o godzinie 14:45 we Wrzawach.

Wyjazd juniorów busem o godzinie 13 spod orlika.

autor: ~anonim 2014-09-17 19:19:02

avatar co tak kiepsko? słabo gracie, stronka stoi, obudzic sie!!

autor: ~brak słów 2014-09-18 22:16:31