Rzeczyca - Mokrzyszów 2:3(1:1)

• autor: trakerek, 2014-10-21 20:30

Bolesną porażkę ponieśli w 12 kolejce spotkań klasy okręgowej, piłkarze z Rzeczycy Długiej. "Wichry" uległy czerwonej latarni rozgrywek OKS-owi Mokrzyszów 2:3. Wynik ten sprawił, że piłkarze spadkowicza z 4 ligi, przeskoczyli w tabeli naszych piłkarzy którzy zajmują aktualnie 15. przedostatnie miejsce. Fatalna passa zatem trwa, i było to 9 kolejne spotkanie bez wygranej w lidze.

Mecz z OKS zaliczany do tych z gatunku o 6 pkt, względnie układał się miejscowym do feralnej 65 minuty, kiedy sędzia Weber nie wiedząc czemu podyktował jedenastkę dla gości.Marcin Butryn wszak czysto wybił futbolówkę grającemu trenerowi gości. Naszych dobił jeszcze bezpośrednio z rzutu roznego kapitan OKS-u. Na osłodę pozostały nam ładne bramki Zygmunta i Budziły.

Mecz przebiegał pod dyktando naszych piłkarzy, którzy jednak kolejny raz pokazali  dekoncentrację w obronie i nieskuteczność w ataku. Kiedy nadejdzie wygrana pytają najwierniejsi kibice? O takową będzie ciężko w Gorzycach, ale po to są niespodzianki, żeby je sprawiać. Jedno jest pewne. Wichry nie składają broni.

Juniorzy przegrali swój mecz z Sanem Wierzawice 2:5(1:3) bramki Krystian Sikora i Karol Markut.

Skład: Ziarno - Markut K., Drzewi K., Stelmach, Golik - Karbarz, Sikora, Ziółkowski, Wojtala, Butryn  - Drzewi A.

Najbliższe mecze:

juniorzy ze Stalą Gorzyce - sobota 25.10 godz. 13:00 (wyjazd 12:00 ze stadionu)

seniorzy ze Stalą Gorzyce - sobota 25.10 godz. 15:00 (zbiórka 13:45 stadion w Gorzycach)

autor: ~anonim 2014-10-22 14:26:26

avatar jak bez wygranej ?? a kamień ?

autor: ~Trener Okoń 2014-10-22 17:58:40

avatar Kibice zadają sobie pytanie kiedy nadejdzie wygrana ? a ja pytam kiedy ktoś pójdzie po rozum do głowy . Do końca I rundy kilka kolejek i szansa na zdobycie kilkunastu punktów choć patrząc na wyniki waszej drużyny to trudno wierzyć w zdobycze punktowe . Wasza drużyna z poprzedniego sezonu to jedynie historia .Zespół w obecnym sezonie po sprowadzeniu nowych zawodników poprawił grę która jest ładna dla oka ale co z tego skoro zawodnicy nowi to wojskowi gracze którzy nie zawsze mogą pomóc .Pytam więc czy ktoś nie wiedział o tym czy może oni nie powiedzieli .Tak o to w prosty sposób nastąpił rozłam bo nikt nie jest od zatykania dziur dziś gra bo wojska nie ma za tydzien nie gra bo wojsko dojechało .Tak wygląda problem Wichrów

autor: ~Trener Okoń 2014-10-22 18:08:11

avatar Moja ocena może się nie podobać każdemu jednak taka jest prawda kiedy słyszy się od zawodników lub są przypadki ze podstawowy zawodnik nie zjawia się na boisko.Jeśli leży dobro klubu komuś na sercu to najwyższa pora by wrócić na ziemie .Rozumiem ze sprowadzenie nowych zawodników ma na celu wzmocnić drużyne na kolejny sezon ale nie ma prowadzić do rozłamu .To przykład i zarazem dobra lekcja .Na wiosnę trzeba coś zmienić bo w innym przypadku klasa A wita was .

autor: ~t. 2014-10-22 20:54:27

avatar trenerze Okoń żadnego rozłamu nie ma i to tylko Twoje wybujałe marzenia! nie bardzo wiem o co chodzi z wojskowwymi, bo oni nawet sa na treningach, nie mówiąc, że na meczach są też prawie wszystkich. Jak się komuś nie podoba, że nie ma gwiazdeczek z poprzedniego sezonu to dziękuje dobranoc. Damy sobie rade bez Was znawcy. nie raz upadniemy, nie raz sie podniesiemy a wam ch. w d.pę pseudokoledzy!

autor: ~Trener Okoń 2014-10-23 08:48:51

avatar Spodziewałem się takiej odpowiedzi na moje dwa komentarze i panie T sam pan potwierdził ze nie zawsze są wojskowi zawodnicy na wszystkich meczach kiedy mają służbę .Twierdzimy ze nie ma rozłamu wspomnie pan moje słowa bo to jest przyczyna braku punktów w tym sezonie .

autor: ~3 2014-10-23 10:34:23

avatar widać że gość który się wypowiada nie chodzi nawet na mecze ale mógłby chociaż zerknąć w statystyki to by dostrzegł że chłopaki mają prawie najwięcej meczy rozegranych, więc chyba wyobraźnia dała znać o sobie, co więcej chłopaki dojeżdżają kawał drogi i widać że im zależy może nawet bardziej niż niektórym z Rzeczycy i za to należy się im wielki szacunek!!!

autor: ~Oreł 2014-10-23 16:47:32

avatar Widzę już rozpoczęto analizę sezonu i rozpoczął Okoń ,Oglądałem waszą drużynę Wichrów nie raz w akcji i zgodzę i z wypowiedzą osoby ~3 ze chłopaki dają siebie maxx a nawet więcej jednak ze statystyki same nie grają.Na papierze i jak na boisku wasz zespół wygląda mocno i gra dobrze jednak nie rozumiem meczu ciągle przegrywa to chyba za dużo jak na połowę sezonu. Komentarz pana Okonia o rozłamie drużyny przez zawodników wojskowych wydaje mi się zbyt mylny ale chyba może coś w tym być chociasz koncowe zdanie zależy może nawet bardziej niż niektórym z Rzeczycy i właśnie to odp na pytanie bo czy się gra czy się leży miejsce w 11 się należy to najlepszy komentarz

autor: ~kibic 2014-10-24 12:45:58

avatar tak owszem już się zaczyna polemika o rozłamach o kłótniach czy podziałach, jednak nie ma co sie tutaj spierać, bo do niczego to nie prowadzi. Ten kto jest z tą drużyną ten wie jak jest i jak było. Podobna rzecz miała miejsce kilka sezonów temu gdy do miejscowej drużyny grającej jeszcze wówczas w klasie A dołączyli Bracia Tofil, Smoleń i Budziło. Wtedy równiez mówiło się o rozłamie , również pojawiały się złośliwe komentarze a jak było każdy dobrze wie. Historia Młynka i to inna sprawa, gdyż on jest tutejszym zawodnikiem i znał klub od podszewki. W obecnej sytuacji chłopaki na prawde oddają się dla klubu i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Pozdrawiam

autor: ~anonim 2014-10-25 10:38:11

avatar do boju wichury::)))

autor: ~czarnovia 2014-10-26 07:13:45

avatar Jak wam nie pasują wojskowi, to w Czarnovii chętnie przyjmą ich z powrotem. "Zyga" jest tu u nas bardzo lubiany. - OD ADMIN: Wśród zawodników i najwierniejszych kibiców Zyga , Chajdi, Paweł są doceniani i lubieni. Ktoś po prostu chce zmącić atmosfere. Pozdrawiamy Czarnovię i do zobaczenia na sparingu w zimie.