statystyki szczegółowe

Aktualności

Stal Gorzyce - Rzeczyca Długa 3:1(0:0)

• autor: trakerek, 2014-10-25 17:52

W 13 kolejce spotkań okręgówki, kolejną porażkę ponieśli piłkarze Rzeczycy Długiej, ulegając gorzyckiej Stali 1:3. Wszystkie bramki padły w drugiej odsłonie, a decydujące ciosy Stal zadała w ostatnich 5 minutach gry. Trzeba jednak przyznać, że mimo ubytków kadrowych nasz zespół rozegrał dobre zawody i postawił wysoko poprzeczkę rywalom. Niestety kolejny raz okazuje  się, że detale decydują o tym,  że 8 porażka w tym sezonie stała się faktem.

więcej w rozwinięciu.

I połowa to dużo gry w środku pola. Gospodarze konsekwentnie szanowali piłkę i szukali szans poprzez uruchamianie bocznych sektorów boiska. Nic jednak z tego n ie wynikało. Stal właściwie stowrzyła sobie jedną stuprocentową sytuacją, kiedy z bliskiej odległości napastnik niebieskich, zamiast w bramkę trafił w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Łukasza Pliszkę. My mamy doskonałe akcje prawym skrzydłem gdzie dobrze radził sobie Mateusz Kusiński. Zachowanie zimnej krwi, pozwoliłoby prowadzić Wichrom w tym meczu, jednak Zygmunt, Podolski, czy Budziło trafiali minimalnie obok słupków. gospodarze trochę byli zdziwieni, gdy kolejny raz pod ich bramką zakotłowało. w 44 minucie, powinna być jedenastka dla Rzeczycy, ale nasz "ulubiony" arbiter Pan Piotr Chmura, jakby nie chciał jej widzieć.  zawodnik Stali zahaczył Darka Budziłę, który wygrał pozycję i na pełnym biegu wpadł w pole karne.Co gorsza w tym starciu nasz zawodnik doznał groźnej kontuzji, i z podejrzeniem złamania ręki odjechał do szpitala. Podłamało to trochę naszych chłopaków, bo po przerwie nie do końca się skoncentrowali, czego efektem była bramka na 1:0 dla Stalowców. Napastnik gospodarzy obsłużony prostopadłym podaniem w polu karnym tylko dziubnął piłkę i ta wtoczyła się obok dalszego słupka naszej bramki. Na szczęście odpowiedź Wichrów była śwetna. Dośrodowanie z prawej strony Dobrzyńskiego, kapitalnie zamknął Marcin Zygmunt, przyjął piłkę na pierś i uderzył nie do obrony. 1:1. Gospodarze mogli czuć się zirytowani. Dalsza część meczu to przewaga optyczna Gorzyczan, ale to Rzeczyca mogła wyjść na 2:1, gdy Kusiński w pełnym biegu uderzył w światło bramki, ale golkiper Stali dobrze obronił. To mogło zadecydować o losach meczu. A tak w 85 minucie karta się odwróciła po raz kolejny w tym sezonie. Tracimy bramkę po rzucie rożnym i strzale głową zawodnika Stali. W 90 minucie naszych dobił Korzonek strzałem z 16 metrów.

autor: ~anonim 2014-10-26 08:57:39

avatar Karnego tAm nie bylo co Budzik upadl, czyste zagranie. Szkoda porazki bo zagraliscie swietne zawody...

autor: ~Trener Okoń 2014-10-26 09:42:39

avatar Kolejne zawody w których wasz zespół pokazał charakter i ducha walki .Patrząc na przebieg spotkania to Wichry po winy wygrać i zabrać 3 punkty do domu . I połowie było bardzo dużo walki w środkowej strefie jednak przypuszczałem ze stal na tym elemencie się skupi .Wam znowu brakowało szczęścia w stworzonych sytuacjach i nie podyktowana jedenastka przez pana sędzięgo jest dla mnie kompletnie nie zrozumiała .W drugiej połowie zbyt szybko stracona bramka spuściła trochę powietrza zawodników to jednak była walka do końca na 1:1 .Na pewno losy meczu potoczyły by się inaczej gdyby Wichry zdobyły bramkę na 2:1 i to pozwoliło by spokojnie czekać na kolejną sytuację .Spotkanie kolejne dobre tylko brak szczęścia i wielka szkoda .

autor: ~anonim 2014-10-26 09:44:51

avatar podliczcie typera

autor: ~czy wygrywasz czy nie ... 2014-10-26 10:20:19

avatar Panowie, my wierni kibice w Was wierzymy do ostatniej kolejki sezonu i nawet dłużej. Wiem, że utrzymanie będzie, bo są ku temu przesłanki. W końcu karta musi się odwrócić i zaczniemy wygrywać, ja to wiem. Pamiętajcie do dopiero połowa drogi, HONOR I DUMA poprowadzą nas do zwyciestw. Rudnik miał tylko 6 pkt rok temu niewiele zmienił przed wiosną i się utrzymał. My naprawdę nie mamy złego teamu. Brawo wczoraj za walkę i piękną bramkę. Pora na piękne zwycięstwa. DO BOJU WICHRY!

autor: ~kibic zza miedzy 2014-10-26 10:23:52

avatar Rzeczyca spaść nie spadnie, bo są piłkarsko słabsze zespoły w tej lidze, ale jak wody rybom, wam trzeba szczęscia i zwycięstwa które doda większej pewności siebie. Myślę, że jakieś 2-3 wzmocnienia by się przydały aby ta ławka rezerwowych była wartościowa. Wczoraj z konieczności zmiany Budzik i Trakera i nie było pola manewru. Stal miała zmiany i mądrze je wprowadziła. Wam wtedy zabrakło świeżości. pozdrawiam

autor: ~anonim 2014-10-27 09:15:28

avatar kiedy trening??? wtorek 18:30 seniorzy, środa 18:30. juniorzy i seniorzy