statystyki szczegółowe

Aktualności

Rzeczyca - Sokół 0:2 (0:1)

• autor: trakerek, 2015-04-27 21:58

Kolejna porażka stała się faktem. Nasi zawodnicy ulegli w niedzielę Sokołowi Sokolniki 0:2 (0:1), tracąc pierwszą bramkę w najmniej spodziewanym momencie. Pierwsza połowa dobra w wykonaniu Rzeczycy, ale w drugiej to Sokół dyktował warunki. Mecz, który nie stworzył spodziewanych emocji,  nie zapisze się niczym szczególnym w historii. Fragmentami gra jednych i drugich mogła znudzić kibiców. Kiedy przebudzą się "Wichry"?

Skład: Żurawski - M. Stelmach, A. Kusiński, M. Śmigasiewicz, Paleń - Maleszyk, Butryn  (60 D. Stelmach), Podolski, Chajdaś, Karol Markut ( 46 Piwowarski) - M. Kusiński  ( 76 Stanek)

Juniorzy odnieśli kolejne cenne zwycięstwo. Tym razem  rzeczycka młodzież pokonała sąsiadów z Jastkowic aż 7:0 (3:0). Ta wygrana pokazuje, że wcześniejsze dobre mecze nie były dziełem przypadku.