statystyki szczegółowe

Aktualności

Ważne zwycięstwo z Łowiskiem

• autor: trakerek, 2015-06-02 21:15

W meczu drużyn broniących się przed spadkiem Rzeczyca Długa pokonała wysoko, bo 4:1 ŁKS Łowisko. Do przerwy mecz był wyrównany, a nasi na przerwę schodzili z prowadzeniem 2:1. Po przerwie w minutę Wichry zadały decydujące dwa ciosy i mogli cieszyć się z jakże ważnych 3 oczek.

bramki: Stanek 4, B. Butryn 23, 56, Zygmunt 55

Skład; Żurawski - M. Stelmach, Kacper Markut, Maleszyk , A. Kusiński - M. Butryn ( 65 Piwowarski), B. Butryn (77 J. Śmigasiewicz), Karol Markut, Podolski - Stanek ( 73 Wierny), Zygmunt

Juniorzy Rzeczycy ulegli ŁKS Łowisko 0:3 (0:2)

Porażka, jej rozmiary nie odzwierciedlają tego co działo się na boisku. Nasi piłkarze mieli sporo sytuacji podbramkowych i strzałów, ale zawodziła skuteczność. Goście mądrze grali w defensywnie i byli bezlitośni w ataku, wykorzystując błędy rzeczyckich obrońców.

Skład; D. Ziarno - K. Drzewi, Golik, Pędrak ( 46 O. Nieradka), Stelmach - W. Cebula, M. Cebula, A. Drzewi, A. Ziarno, K. Sikora , R. Nieradka.