statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka z Unią Skowierzyn

• autor: trakerek, 2015-06-21 20:00

W ostatnim meczu klasy okręgowej, piłkarze z Rzeczycy ulegli Unii Skowierzyn 0:3( 0:2).

Mecz ustawiły bramki z 1 minuty oraz z 15. Goście dobili nasz zespół tuż po przerwie. Unia pokazała dojrzały futbol, byli lepiej przygotowani fizycznie i technicznie,  i zasłużenie zgarnęli 3 pkt. Teraz przed drużyną z Rzeczycy odpoczynek i przygotowania do walki w niższej lidze. Treningi wznawiamy 7 lipca (wtorek)

Zebranie zawodników, trenera wraz z zarząd i sponsorem - wtorek 23 czerwca godz. 19:00.

Juniorzy przegrali z Unią Skowierzyn 0:6(0:2). Wynik tłumaczy fakt, że większość zawodników z pierwszego składu, wystąpiło w seniorach. W ich miejsce zagrali trampkarze z roczników 2000-2003. Debiut zaliczyli 13 letni Artur Ozga i 12 - letni Damian Kaczor. Juniorzy w tej rundzie zaskakiwali i wypadali dobrze, dopóki nie było potrzeby wspomożenia seniorów. Jednak nie wynik w tej grupie szkoleniowej jest najważniejszy. Cieszy fakt, że debiutu w seniorach doczekali w tej rundzie - Bartek Butryn, Krystian Sikora, Radek Nieradka oraz Mariusz Markut.

Nie wiadomo w której lidze zagrają juniorzy w nowym sezonie. Jest możliwość wystąpienia w klasie okręgowej, ale wszystko wyjaśni się do 30 czerwca.

Skład z meczu z Unią: D. Ziarno - Golik, Stelmach, K. Drzewi, M.  Cebula - Wyka ( 75 Kaczor), W. Cebula ( 46 M. Markut), A. Ziarno, S. Ozga ( 46 A. Ozga), O. Nieradka - A.Drzewi (c)