Wichry Cup 2015

• autor: trakerek & Redaktor Nowak, 2015-12-20 21:29

W " I świątecznym Wichry Cup" zorganizowanym na boisku orlik w Rzeczycy Długiej zwyciężył zespół IV klasy TD - " Drogowców", w którym wystąpili bracia Karol i Bartek Markut. Drogowcy w decydującym meczu pokonali "Byłych Gwiazdorów Wichry Rzeczyca" , czyli ekipę składającą się głównie z zawodników, którzy reprezentowali barwy Rzeczycy w latach 2011-2014 i którzy powoli kończą swoją przygodę z ligową piłką. Decydująca bramka dla Drogowców padła na niespełna minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego. Turniej można śmiało nazwać udanym. Pogoda była wręcz wyśmienita jak na grudzień, choć momentami mecze toczyły się w gęstej mgle. Na szczęście zawody zakończyły się bez kontuzji, a zawodnicy toczyli zacięte pojedynki. Organizator turnieju Damian Tracz mógł więc podziękować wszystkim zawodnikom wspaniałej walki, a także pomocy przy organizacji imprezy. Zapowiedział też, że nowa tradycja świątecznych rozgrywek będzie kontynuowana za rok i to z większym rozmachem. W zawodach wzięło udział 4 drużyny i łącznie 40 zawodników, którzy przyjechali na zawody nawet z odległych miejscowości i klubów. Turniej zakończył grill integracyjny.

Więcej w rozwinięciu...

Galeria z turnieju tutaj

Wyniki:
SDS ( Skład Drużyny Sportowej) - Drogowcy 1:2
Byłe Gwiazdory Wichry Rzeczyca - ADHD Team 8:1
Drogowcy - ADHD Team 2:0
SDS - Byłe Gwiazdory 2:5
Drogowcy - Byłe Gwiazdory 3:2
ADHD - SDS 3:5

Tabela końcowa:
1. Drogowcy 9 pkt 7:3 ( bramki)
2. Byłe Gwiazdory 6 pkt 15:6